Wydarzenia 2023

Akcja SKC - życzenia dla starszych i samotnych Parafian

akcja kilo 2W sobotę 16 grudnia członkowie Szkolnego Koła Caritas udali się z życzeniami świątecznymi do starszych i samotnych parafian. Do wykonanych ręcznie kartek z życzeniami dołączone były drobne upominki, w tym pierniczki przygotowane przez Gminne Przedszkole Nr 1 w Dobrej.

Dziękujemy młodzieży i dzieciom z SKC, a także wszystkim dorosłym, którzy pomogli w przeprowadzeniu tej akcji, przez podwiezienie dzieci i młodzieży do bardziej odległych rejonów parafii. Za włączenie się w to wydarzenie dziękujemy również Dyrekcji Publicznego Przedszkola w Dobrej: wychowawczyniom, rodzicom i dzieciom. Za pomoc organizacyjną dziękujemy także Parafialnemu Zespołowi Caritas.