ogloszenia 01

26 niedziela zwykła (25. 09. 2022 r.)

1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 7.00 i 11.00 zmiana tajemnic różańcowych.

2. Zapraszamy do udziału w procesji różańcowej, która odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

3. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30. Przed nabożeństwem różańcowym Koronka do Miłosierdzia Bożego o pokój na Ukrainie. W niedzielę nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30.

4. W środę nowenna do MB Szkaplerznej połączona z różańcem o godz. 17.30 i Msza Święta.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek – dzień modlitwy o powołania, a także I piątek miesiąca. W piątek Msza Św. o Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.00. Ofiary składane na tacę w I piątek przeznaczone są na cele misyjne.

6. Z racji Pierwszego Piątku kapłani udadzą się do chorych z posługą sakramentalną: ks. Paweł w piątek od godz. 8.00, ks. Proboszcz w piątek od godz. 8.40, ks. Arkadiusz w sobotę od godz. 9.00.

7. Spowiedź z okazji I piątku będzie w czwartek i piątek od godz. 17.00. W piątek podczas spowiedzi będzie również trwać adoracja Najświętszego Sakramentu.

8. W tym tygodniu spotkania grup dziecięcych i młodzieżowych w stałych terminach ustalonych z opiekunami.

9. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę o godz. 19.00, w sali duszpasterskiej w kościele.

10. Uczniów klas 8 zapraszamy w czwartek o godz. 18.00 na Mszę Św. połączoną z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych. Uczniów klasy 7 zapraszamy na Mszę Św. w piątek o godz. 18.00. Spotkania odbywają się w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

11. W pierwszy piątek 7.X, odbędzie się modlitewne czuwanie prowadzone przez Grupę Młodzieżową - zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego uwielbienia, modlitwy, śpiewu przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Rozpoczęcie o godz. 19:30.

12. W najbliższą sobotę, 8.X, rozpocznie się w naszej parafii kurs przedmałżeński. Spotkania będą w soboty o godz. 19.00 i w niedziele o godz. 12.00 w Sali duszpasterskiej w kościele. Przewidziane jest 8 spotkań; zakończenie 30 X. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

13. Od przyszłej niedzieli odsłonięcie obrazu matki Bożej będzie w niedzielę przed „Godzinkami”, o godz. 6.20. Zapraszamy również na poranne „Godzinki”.

14. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci na Mszę św. o godz. 11.00 z liturgią dla dzieci.

15. Składka na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na cele inwestycyjne realizowane w naszej parafii.

16. Organizowany jest parafialny wyjazd na Diecezjalny Marsz Dla Życia i Rodziny w Krynicy, w dniu 16 października, do którego zachęca Bp Ordynariusz w komunikacie. Zapraszamy chętne osoby – zapisy w zakrystii.

17. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która znajduje się na stoliku przy wyjściu głównym. W zakrystii są do nabycia „Kalendarze rolnika” (w cenie 30 zł) i kalendarze ścienne z wieńcami żniwnymi (w cenie 8 zł).

18. Na stoliku obok czasopism znajdują się także kartki na wypominki roczne i listopadowe. Kartki na wypominki można również pobrać ze strony parafialnej, zarówno w formie zwykłej – do wypisania ręcznego, jak też w formie interaktywnej – do wypisania na komputerze. Szczególnie zachęcamy do wypisania kartek wypominkowych na komputerze.