Wydarzenia 2022

Zakończenie Rorat z udziałem dzieci

zakonczenie rorat 2022Przez cały Adwent trwały w parafii Roraty – rano celebrowane były dla dorosłych, popołudniami dla dzieci. Podczas tych drugich dzieci przynosiły lampiony i brały udział w ciemnej procesji wejścia wraz z kapłanami i asystą. Dzieci zbierały ponadto naklejki, a kazania przeznaczone były specjalnie dla nich. Roraty odbywały się „ze świętym Dziadkiem Joachimem”.

Te spośród dzieci, które uczestniczyły regularnie we wszystkich nabożeństwach, odebrały 23 grudnia nagrody – figurki do szopki. Wszystkie pozostałe dzieci otrzymały słodkie upominki.