Wydarzenia 2022

Spotkania ze Świętym Mikołajem

spotkania ze sw mikolajem 2022W dniach 9 i 10 grudnia dobrzańską młodzież i dzieci zaangażowane w działalność parafialną odwiedził Święty Mikołaj. Kolejne grupy miały swoje spotkania, podczas których otrzymały paczki świąteczne, a także zapoznały się z legendą o Świętym Mikołaju i o jego działalności dobroczynnej na terenach dzisiejszej Turcji.
Z Mikołajem spotkały się kolejno: Szkolne Koło „Caritas”, Młodzieżowa Grupa Apostolska „Dobra Młodzież”, Dziewczęca Służba Maryjna oraz Schola, Ministranci, Aspiranci i Lektorzy. Dzieci i młodzież były w ubiegłym roku grzeczne, gdyż Mikołaj nie zostawił nikomu rózgi.