LSO - Asysty

asysty 2021 02 

SŁUŻENIE OBOWIĄZKOWE – NIEDZIELA

 

LEKTORZY

  7.00  9.00  11.00  16.00
 1. Wojciech ŚLIWA

 1. Adam JUDKA
 2. Wiktor MIŚKOWIEC
 3. Marcin MYSZA
 4. Jakub MYSZA
 5. Bartłomiej RAPACZ
 6. Kacper RAPACZ
 7. Marcin ŚWIDER
 8. Karol BOROWIEC
 9. Kacper JAKUBIEC
 10. Krystian GIBAS
 11. Tomasz KAWALEC
 12. Bartłomiej KAWALEC

 1. Kacper CYGAL
 2. Filip DROŻDŻ
 3. Bartłomiej STOKŁOSA
 4. Oskar WIŚNIEWSKI
 5. Michał MAJKA
 6. Michał MORZYWOŁEK
 7. Franciszek PODGÓRNI
 8. Oliwer KUBOWICZ
 9. Kamil KOŁODZIEJ
 10. Mateusz KŁYS
 11. Sebastian MEJERSKI
 12. Karol MICHORCZYK
 13. Jakub MIŚKOWIEC
 14. Jakub WĘGRZYN
 15. Karol SZEWCZYK
 16. Marek BECLA
 17. Bartosz MIŚKOWIEC
 18. Jakub SERETIUK
 19. Karol LACH młodszy
 20. Bartłomiej ŁAZAR
 21. Maksymilian PYTEL
 22. Jakub KAPERA
 1. Maksymilian KOSMAL
 1. Marek SKALSKI  1. Artur KRYWOBORODENKO
 2. Szczepan PRZYBYTEK
 3. Marcin PAŁYS
 4. Gabriel MIŚKOWIEC
 1. Kacper LACH
 2. Kamil SZUBRYT
 3. Karol LACH starszy
 4. Radosław JUSZCZAK
 5. Wiktor SIEDLARZ
 6. Krystian BIELSKI
 7. Patryk BIAŁOŃ
 8. Bartłomiej JUSZCZAK
 9. Szymon MIŚKOWIEC
 10. Dominik SZYRSZEŃ
 1. Rafał CZECH

 

MINISTRANCI

 Ministranci podzieleni są na cztery grupy, w każdym miesiącu następuje zmiana godziny służenia z wcześniejszej na późniejszą.

 GRUPA I  GRUPA II  GRUPA III  GRUPA IV
 1. Szymon BIAŁOŃ
 2. Wojciech BIELSKI
 3. Adrian GIZA
 4. Bartosz JURCZAK
 5. Oliwier KULIG
 6. Bartłomiej MIŚKOWIEC
 7. Adam ŚWIERCZEK
 8. Jakub BORUCKI
 9. Daniel KOSIARSKI
 10. Kacper KRZYSZTOFIAK
 11. Bartłomiej LACH
 1. Bartłomiej JUDKA
 2. Adrian KOSMAL
 3. Adam ŁĄCKI
 4. Adam MIŚKOWIEC
 5. Fabian MYSZA
 6. Adam PRZYBYTEK
 7. Mateusz PALKIJ
 8. Bartosz MAJERSKI
 9. Bartosz MAJKA
 10. Mateusz PAŁASZ
 11. Adam PAWLIK
 1. Jakub PAZDUR
 2. Patryk PAZDUR
 3. Wojciech PAŁYS
 4. Adam RATAJ
 5. Kamil PORĘBNY
 6. Maksymilian RYMARCZYK
 7. Damian SZEWCZYK
 8. Antoni UBIK
 9. Aleksander RANOSZ
 10. Mateusz SZYRSZEŃ
 11. Szymon TRZUPEK
 12. Mateusz URBAŃSKI

 1. Krystian GARGAS
 2. Wojciech PLEŃ
 3. Dawid SMOLEŃ
 4. Adam STOKŁOSA
 5. Maciej SUKIENNIK
 6. Mateusz ŚWIDER
 7. Igor WIŚNIEWSKI
 8. Jakub ŻOŁĄDEK
 9. Tomasz WĘGLARZ
 10. Szymon WĘGRZYN
 11. Mateusz WYDRA
 12. Dawid RZEPKA

 

Służenia obowiązkowe ministrantów w niedzielę – rok 2022/2021

MIECIĄC \ GODZINA

7.00

9.00

11.00

16.00

Styczeń

I

II

III

IV

Luty

IV

I

II

III

Marzec

III

IV

I

II

Kwiecień

II

III

IV

I

Maj

I

II

III

IV

Czerwiec

IV

I

II

III

 

 

SŁUŻENIE OBOWIĄZKOWE – DNI POWSZEDNIE

 

RANO

 PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK  SOBOTA
 1. Karol BOROWIEC
 2. Oliwer KUBOWICZ
 3. Bartłomiej STOKŁOSA
 4. Wojciech BIELSKI
 5. Adam STOKŁOSA
 1. Bartłomiej KAWALEC
 2. Michał MORZYWOŁEK
 3. Oskar WIŚNIEWSKI
 4. Jakub PAZDUR
 5. Patryk PAZDUR
 6. Maciej SUKIENNIK
 7. Igor WIŚNIEWSKI
 8. Mateusz PAŁASZ
 9. Adam PAWLIK
 1. Bartłomiej RAPACZ
 2. Wojciech ŚLIWA
 3. Krystian GARGAS
 4. Fabian MYSZA

 1. Adam MIŚKOWIEC
 2. Bartłomiej JUDKA
 3. Jakub ŻOŁĄDEK
 4. Mateusz WYDRA

 1. Wiktor MIŚKOWIEC
 2. Marcin ŚWIDER
 3. Kacper RAPACZ
 4. Mateusz ŚWIDER
 1. Tomasz KAWALEC
 2. Karol SZEWCZYK
 3. Jakub KAPERA
 4. Dawid SMOLEŃ
 5. Jakub BORUCKI
 6. Dawid RZEPKA

 

PO POŁUDNIU

 PONIEDZIAŁEK   WTOREK   ŚRODA   CZWARTEK   PIĄTEK   SOBOTA 
 1. Kacper CYGAL
 2. Franciszek PODGÓRNI
 3. Kamil PORĘBNY
 4. Damian SZEWCZYK
 5. Maksymilian RYMARCZYK
 6. Kacper KRZYSZTOFIAK
 7. Bartosz MAJERSKI
 8. Mateusz SZYRSZEŃ
 9. Szymon TRZUPEK
 1. Adam JUDKA
 2. Kamil KOŁODZIEJ
 3. Michał MAJKA
 4. Bartosz JURCZAK
 5. Adam RATAJ
 6. Mateusz URBAŃSKI
 1. Filip DROŻDŻ
 2. Mateusz KŁYS
 3. Sebastian MAJERSKI
 4. Karol MICHORCZYK
 5. Jakub MIŚKOWIEC
 6. Jakub MYSZA
 7. Marcin MYSZA
 8. Maksymilian PYTEL
 9. Jakub SERETIUK
 10. Bartosz MIŚKOWIEC
 11. Tomasz WĘGLARZ
 12. Daniel KOSIARSKI
 13. Szymon WĘGRZYN
 1. Jakub WĘGRZYN
 2. Karol LACH młodszy
 3. Maksymilian KOSMAL
 4. Adrian GIZA
 5. Adrian KOSMAL
 6. Antoni UBIK
 7. Bartłomiej MIŚKOWIEC
 8. Bartosz MAJKA
 9. Aleksander RANOSZ
 1. Krystian GIBAS
 2. Kacper JAKUBIEC
 3. Bartłomiej ŁAZAR
 4. Szymon BIAŁOŃ
 5. Adam ŁĄCKI
 6. Oliwier KULIG
 7. Mateusz PALKIJ
 8. Wojciech PAŁYS
 9. Adam ŚWIERCZEK
 10. Bartłomiej LACH
 1. Marek BECLA
 2. Wojciech PLEŃ
 3. Adam PRZYBYTEK

 

 

PUNKTACJA (obowiązuje od 01.04.2020)

+ 10 pkt. – służenie obowiązkowe
- 20 pkt. – nieobecność na służeniu obowiązkowym
+ 1 pkt – służenie w niedzielę
- 1 pkt. – nieobecność na służeniu w niedzielę
+ 5 pkt. – służenie nadobowiązkowe
- 10 pkt. – nieobecność na zbiórce
+ 5 pkt. – służenie na nabożeństwie (różaniec, droga krzyżowa, gorzkie żale)
+ 10 pkt. – służenie na pogrzebach i ślubach
+ 15 pkt. - obecność na uroczystej asyście
+ 10 pkt. - dodatkowe działania w parafii

 

© 2017/2021 Parafia MB Szkaplerznej w Dobrej. All Rights Reserved.

Designed by Kajmowicz Jan.

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej Parafii Rzymskokatolickiej pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Dobrej umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.