kancelaria 01Kancelaria parafialna czynna:

- poniedziałek i piątek: godz. 7.30 - 8.30
- wtorek: po Mszy Św. popołudniowej (godz. 18.30)
- środa i czwartek: godz. 17.00 - 17.45

*w czwartek przed pierwszym piątkiem i w pierwszy piątek kancelaria czynna po Mszy św. popołudniowej

telefon /18/ 333-00-16

telefon kom. do księdza dyżurnego: 780 103 256

Dokumenty wydawane przez kancelarię parafialną, takie jak zaświadczenia dla chrzestnych, czy świadectwa chrztu, a także inne dokumenty zawierające dane osobowe, dorośli parafianie mogą odebrać jedynie osobiście lub przez osobę, której udzielą pełnomocnictwa. Dokumenty zawierające dane osób niepełnoletnich wydawane są rodzicom lub osobom, którym rodzice udzielili pełnomocnictwa. W celu odebrania takich dokumentów z kancelarii parafialnej, należy mieć przy sobie dokument tożsamości.

W ważnej sprawie (np. pogrzeb) kancelaria czynna o każdej porze

Rozmowy przedślubne z narzeczonymi w terminie ustalonym z ks. Proboszczem (tel. 506067135)