ogloszenia 01

3 Niedziela Wielkanocna  – 14. 04. 2024 r.

1. Zachęcamy wszystkich Parafian, do udziału w peregrynacji bł. Rodziny Ulmów, która w Limanowej będzie miała miejsce w poniedziałek i wtorek (15 i 16 kwietnia). Zachęcamy szczególnie do udziału w Mszy Św. w poniedziałek o godz. 18.00 lub w wieczornym czuwaniu dla parafii przybyłych z regionu od godz. 19.30 do 21.00.

2. W środę o godz. 17.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. O poprowadzenie różańca prosimy Róże Św. Elżbiety, zelatorki P. Jolanty Skalskiej. Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej w środę o godz. 18.00.

3. Zapraszamy na spotkania grup dziecięcych i młodzieżowych terminach ustalonych z opiekunami.

4. W piątek zapraszamy Akcję Katolicką na spotkanie, o godz. 16.30 na plebanii.

5. Przyszła niedziela przeżywana będzie jako Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy dzień modlitw o powołania do służby w Kościele i rozpocznie „Tydzień modlitw o powołania”. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na utrzymanie Wyższego Seminarium w Tarnowie.

6. Zapraszamy chłopców (od kl. 6) oraz młodzież męską do wyjazdu na Dzień Otwarty Seminarium Duchownego w Tarnowie. Jest to okazja do zwiedzenia seminarium, poznania życia kleryków od środka oraz do modlitwy, rozmowy i rekreacji ze wspólnotą WSD. Wyjazd w sobotę 27 kwietnia 2024. Zapisy dziś w zakrystii. Więcej informacji w gablocie, na stronie internetowej oraz u ks. Pawła.

7. Ks. Jerzy Smoleń zaprasza na pielgrzymkę do Włoch, w dniach 03 10 sierpnia 2024 r. Szczegóły w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii. Zapisy u Ks. Jerzego.

8. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na tacę, które przeznaczone są na cele inwestycyjne – wymianę okien w kościele i witraże.

9. Zachęcamy do nabycia czasopism religijnych, które znajdują się na stoliku przy wyjściu głównym.